Co to jest Aqua-DRY?

O ile o usłudze pranie na telefon słyszał już chyba każdy, to znaczenie terminu Aqua-DRY budzi pewne wątpliwości. Tymczasem hasła te są ze sobą w pewien sposób powiązane. Aqua-DRY to sposób prania, znacznie różniący się od prania chemicznego. Jest to nowoczesna, ekologiczna metoda prania, dostępna w wybranych placówkach pralni EBS.

Jedną z istotniejszych zalet prania wodnego jest fakt, że można je stosować do bardzo delikatnych tkanin. Metoda ta jest odpowiednia dla alergików. Stosując Aqua-DRY, można skutecznie pozbyć się plam czy nieprzyjemnych zapachów z tkanin, zachowując przy tym ich naturalną miękkość. Metoda ta nie wpływa na intensywność koloru pranej rzeczy.

Aqua-DRY – zalety

Aqua-DRY to pranie wodne. Metoda ta szczególnie polecana jest do kurtek puchowych i odzieży zimowej. Sprawdza się w przypadku delikatnych, kłopotliwych (a czasem wręcz niemożliwych) do wyprania w warunkach domowych tkanin. Praniu tym sposobem poddaje się odzież skórzaną, garnitury, płaszcze, koce, zasłony itp.

Usługę Aqua-DRY jako pierwsza w Polsce wprowadziła sieć pralni EBS, znana z proekologicznego podejścia. W trosce o środowisko, EBS stosuje nowoczesne metody prania. Użyte technologie pozwalają na zmniejszenie poziomu zużycia wody, energii oraz ilości odpadów. Jednocześnie czyszczenie jest skuteczne i bezpieczne dla tkanin.

Pranie Aqua-DRY a pranie na telefon

Pranie Aqua-DRY to jedna z usług, którą ma w ofercie pralnia EBS. Sieć ta nie tylko stosuje pionierskie rozwiązania w dziedzinie czyszczenia różnych materiałów, ale oferuje też usługę pranie na telefon. To wygodne rozwiązanie, zwłaszcza dla zabieganych. Wystarczy zadzwonić pod numer 732 60 60 60 i umówić się po odbiór rzeczy.

W przypadku problematycznych materiałów, samemu ciężko jest w odpowiedni sposób dozować detergenty, nie mówiąc o ustaleniu odpowiedniego czasu prania, płukania, wirowania czy właściwej temperatury na poszczególnych etapach. Pralnia EBS dostosowuje rodzaj prania do poszczególnych tkanin, co zapobiega ich zniszczeniu.

You may also like...